فروش خرما ایرانی در داخل کشور و خراج از ایران رونق زیادی دارد. چرا که کشور ایران یکی از بهترین کشورها برای تولید خرمای با کیفیت و درجه یک می باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردم داخلی و خارجی به دنبال مصرف خرمای ایرانی باشند.

خوشبختانه خرمای ایران هنوز بصورت ارگانیک تولید میشود و یکی از بهترین و اقتصادی ترین محصولات کشاورزی ایران است.

شرکت آبتیه ارگ آتبین تحت برند گیلدا از ابتدا با رویکرد جمع آوری و تهیه بهترین و مرغوب ترین خرماهای تولیدی در ایران، اعم از:

خرماهای تولیدی در ایران از بهترین مزارع و نخلستان های خرمای ایران اقدام به راه اندازی یکی از بهترین و قوی ترین شرکت های مکانیزه بسته بندی و توزیع خرما در ایران و جهان نموده است.

برتری فروش خرمای گیلدا

بزرگترین مزیت و برتری شرکت خرمای گیلدا نسبت به رقبا:

  • ارتباطات موثر این شرکت با تولید کنندگان داخلی
  • داشتن بازار بسیار مناسب داخلی و خارجی
  • داشتن بهترین و پیشرفته ترین خط سورت بندی
  • شستشو و بسته بندی استرلیزه خرما
  • استفاده از خودروهای مجهز به سردخانه و کاملا نوین

مهم تر از همه اعتماد چندین ساله مشتریان به این شرکت بعنوان یک شرکت با پشتوانه و دارای ضمانت نامه های معتبر در خرید و فروش خرما در ایران و جهان میباشد.

شرکت خرمای گیلدا با هدف ارتباط موثر و بهینه تر با تولید کنندگان داخلی، با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده و زبده و با هدف کمک به تولید کنندگان و سرمایه گذاران در این حوزه، اقدام به خرید خرما از تولید کنندگان، از قبل از زمان برداشت و بعد از برداشت بصورت کلی و جزئی نموده است، که بعد از کارشناسی دقیق کیفیت خرما کار خرید خرما را انجام میدهد.

پس از خرید خرما از دست تولید کننده با قیمت واقعی، خرمای خریداری شده با بهترین خودروهای یخچال دار به سردخانه های این مجموعه انتقال داده می شود تا با استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه کار سورت بندی و بسته بندی آنی خرماها با کارشناسی دقیق نوع و کیفیت خرما انجام شود.

خرما با کیفیت درجه یک به برای بسته بندی و فروش خرما به داخل و خارج ایران در نظر گرفته میشود و خرماهای درجه دو و سه که البته از نظر کیفی همان خرما درجه یک می باشند و تنها ریزتر و یا کمی آسیب ظاهری دیده اند برای تهیه شیره خرما به خط تمام اتوماسیون تولید شیره خرما انتقال داده می شوند.

بر این اساس مشتریان شرکت خرمای گیلدا برای خرید و فروش خرمای خوب، میدانند که از طریق تماس با کارشناسان این شرکت می توانند همواره با منصفانه ترین و مناسب ترین قیمت، اقدام به فروش خرما خود به این شرکت میکنند.

هدف از فروش اینترنتی خرمای گیلدا

هدف از فروش اینترنتی خرما ضمانت این موضوع است که نه تنها مشتریان واقعی ما میتوانند با بازدید و بررسی خرما و سفارش خرما، دقیقا خرمای مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند، بلکه با فروش خرمای مستقیم، در واقع دست واسطه ها و دلال ها از بازار خرما کوتاه میشود.

مشتریان میتوانند با قیمت تمام شده واقعی و بدون پرداخت سود واسطه ها، خرید خرما را انجام دهند.

شرکت خرمای گیلدا به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز و نو آور در عرصه تولید و بسته بندی محصولات خرما بصورت فراوری شده، از جمله شیره خرما و شیره میکس، با فروش عمده خرما به بنکداران و بنگاه های بزرگ اقتصادی و بازرگانی سهم زیادی در تامین سود این شرکت ها دارد.

با توجه به اینکه فروش خرما بصورت عمده با قیمت مناسب تری عرضه میشود، در ضمن تخفیف های ویژه شرکت خرمای گیلدا نیز شامل حال آن دسته از مشتریانی که قصد خرید خرما بصورت عمده را دارند هم خواهد شد.

شرکت خرمای گیلدا به عنوان یک برند صادراتی شناخته شده در بازارهای جهانی است. چرا که توانسته است همواره با انتخاب، دستچین و خرید بهترین خرما از دست تولید کنندگان، اقدام به فروش خرمای درجه یک ایرانی به اغلب بازارهای جهانی نموده و سهم خود را به عنوان یک شرکت ایرانی بزرگ در ارز آوری و سود آوری برای این مرز و بوم به خوبی بازی کند.

سیستم بسته بندی و فروش شرکت گیلدا

شرکت خرمای گیلدا بعد از راه اندازی و مکانیزه کردن و اتوماسیون کردن خطوط تولید و بسته بندی خود، با در اختیار گرفتن بهترین ماشین آلات و خودرو های حمل و نقل خرما در داخل و خارج از کشور و با توجه به موفقیت های زیادی که در امر فروش خرما بصورت حضوری به دلیل فروش خرما درجه یک ایرانی داشت، این بار در اقدامی کارشناسی شده در کنار فروش حضوری خرمای خود، سایت اینترنتی خرما و محصولات فراوری شده خرمای خود را نیز راه اندازی نموده است تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت که عمدتا طیف گسترده ای از بهترین خرماهای درجه یک از بزرگترین نخلستان های ایران می باشند و در کنار آنها محصولات جانبی و فرآوری شده خرما، انواع خشکبار و غیره میباشند، اقدام به فروش خرما بصورت عمده و یا فروش خرما بصورت جزئی به مشتریان خود با ضمانت بالا و بدون محدودیت بکند.

در این راستا تمامی عزیزانی که قصد سفارش مستقیم خرما درجه یک از تولید و صادر کننده بزرگ گیلدا را دارند، میتوانند با مراجعه به سایت خرمای گیلدا و انتخاب محصول مورد نظر خود، از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت، با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

شرکت خرمای گیلدا همچنین در کنار خرید و فروش مستقیم خرما از طریق سایت گیلدا، کار مشاوره و سرمایه گذاری در زمینه تولید و فروش خرما را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

در این راستا تمامی مشتریان و علاقمندان می وانند با تماس با کارشناسان این شرکت، شرایط مورد نظر خود را بررسی نمایند.

شرکت خرمای گیلدا یکی از معتبرترین و جهانی ترین برندهای خرمای ایران، با افتخار آماده همکاری و خرید و فروش خرما نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور نیز میباشد.

گیلدا همواره به عنوان یک برند بین المللی و معتبر ایرانی بالاترین ضمانت ها و اطمینان ها را به مشتریان خود داده است.

تنها کافی است برای فروش خرما و یا خرید خرما همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت خرمای گیلدا، درخواست خرید و فروش خود را ثبت کنید.