صادرات خرما ربی

صادرات خرما ربی

شرکت تولیدی خرمای گیلدا یکی از بزرگترین قطب های صادرات خرما ربی ایرانی به کشورهای منطقه و اروپایی می باشد. خرمای ربی (Rabbi Date) از جمله خرماهای نیمه‌خشک به شمار می آید که آن را می توان در دمای اتاق نگهداشت. این خرما رنگی تیره، نزدیک به مشکی، و براق دارد. خرمای ربی اندازه‌های مختلفی دارد. نوع مرغوب آن حدود ۴- ۵ سانتی‌متر طول دارد و به راحتی می‌توان هسته‌اش را در آورد. این خرما جهت کمک به حفظ سلامت دستگاه عصبی و پیشگیری و درمان کم خونی و چربی خون بالا می باشد.
خرمای ربی یا رابی یکی از انواع مختلف خرمای ایران است و یکی از بهترین خرماهای تو لیدی در کشوراست که از خرماهای ناحیه های گرم و خشک ایران می باشد. درخت نخل ربی به آب ‌وهوای گرم و خشک نیاز دارد‌؛ کشت و رشد خرما ربی در منطقه سیستان و بلوچستان به دلیل قابلیت زیاد در برابر تحمل کم‌آبی بسیار پررونق است و این خرما جزو ارقام بومی خرمای استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود. خرمای ربی از جمله انواع خرمای نیمه خشک است و اصلی ترین و مهم ترین خرما در منطقه سیستان و بلوچستان خرما ربی ا ست که از نظر اقتصادی و تولیدی اهمیت زیادی در این منطقه دارد.
خرما ربی از خرماهای گوشتی و نسبتا بزرگ محسوب می شود ظاهری چروکیده و اندازه‌های مختلفی دار د و نوع خوب آن دارای ظاهری بلند و کشیده و طولی حدود ۴ تا ۵ سانتیمتر است. رنگ این خرما به طور معمول به رنگ قهوه اى تیره متمایل به رنگ سیاه است.
خرما ربی در مقایسه با خرما مضافت ی، پوست نازک تر و رنگی روشن تر از خرمای مضافتی دارد؛ همچنین رنگ خارک آن قرمز و رطب آن کمی سبز رنگ است. این خرما پوست براق وشفاف و نازک و هسته کوچکی دارد. بافت شکلاتی و نرم خرمای ربی هر بیننده‌ای را به خوردن آن وادار می‌کند. خرما ربی دو نوع دارد و نوع دوم کوچکتر و سختتر با رنگ قرمزت یره و شیرین و خوش‌طعم است.
البته علت مشهور شدن این خرما به نام خرما پاکستانی، در بین سایر کشورها، این است که خرمای ربی، با نام خرمای پاکستانی، در بازارهای جهانی از طرف پاکستانی ها عرضه میشود. همین امر موجب شده است که به این برند شهرت پیدا کند.

صادرات خرما ربی

شرکت تولیدی خرمای گیلدا یکی از بزرگترین صادرکنندگان خرما، صادرات خرما ربی ایرانی را به کشورهای منطقه و اروپایی انجام میدهد. جهت خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه و خرید عمده جهت صادرات خرمای ربی یا خرمای پاکستانی با بهترین قیمت و کیفیت با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

مطالب وبلاگ

عوارض خرما
عوارض خرما

بسیار جالب است که بعد از آن همه تعریف‌هایی که شنیدید، با تیتر عوارض خرما مواجه شوید. عوارض خرما هنگامی که به مقدار زیادی استفاده شود، ظاهر می ...

اسفند ۲۸, ۱۳۹۹
26807
فواید خرما
فواید خرما

در بسیاری از احادیث، روایات از ائمه و مقالات پزشکی از خواص خرما تعاریف زیادی گفته شده است. آیا شما هم اطلاعات کافی درباره فواید خرما برای بدن ...

اسفند ۲۷, ۱۳۹۹
26811
قیمت خرما
قیمت خرما

در بازار ایران و جهان هر روز قیمت خرما دچار تغییرات زیادی می شود. ما برای اطلاع از آن نیازمند استعلام گرفتن از شرکت های مختلف مانند شرکت ...

اسفند ۲۳, ۱۳۹۹
27467
صادرات خرما
صادرات خرما

خرما یکی از فرآورده‌ های کشاورزی مورد توجه برای صادرات و واردات کشور ها می باشد. کشور ما جزو 10 کشور برتر جهان در زمینه ی صادرات خرما ...

اسفند ۱۹, ۱۳۹۹
27161
×
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید