صادرات خرما ربی

صادرات خرما ربی

شرکت تولیدی خرمای گیلدا یکی از بزرگترین قطب های صادرات خرما ربی ایرانی به کشورهای منطقه و اروپایی می باشد. خرمای ربی (Rabbi Date) از جمله خرماهای نیمه‌خشک به شمار می آید که آن را می توان در دمای اتاق نگهداشت. این خرما رنگی تیره، نزدیک به مشکی، و براق دارد. خرمای ربی اندازه‌های مختلفی دارد. نوع مرغوب آن حدود ۴- ۵ سانتی‌متر طول دارد و به راحتی می‌توان هسته‌اش را در آورد. این خرما جهت کمک به حفظ سلامت دستگاه عصبی و پیشگیری و درمان کم خونی و چربی خون بالا می باشد.
خرمای ربی یا رابی یکی از انواع مختلف خرمای ایران است و یکی از بهترین خرماهای تو لیدی در کشوراست که از خرماهای ناحیه های گرم و خشک ایران می باشد. درخت نخل ربی به آب ‌وهوای گرم و خشک نیاز دارد‌؛ کشت و رشد خرما ربی در منطقه سیستان و بلوچستان به دلیل قابلیت زیاد در برابر تحمل کم‌آبی بسیار پررونق است و این خرما جزو ارقام بومی خرمای استان سیستان و بلوچستان به شمار می رود. خرمای ربی از جمله انواع خرمای نیمه خشک است و اصلی ترین و مهم ترین خرما در منطقه سیستان و بلوچستان خرما ربی ا ست که از نظر اقتصادی و تولیدی اهمیت زیادی در این منطقه دارد.
خرما ربی از خرماهای گوشتی و نسبتا بزرگ محسوب می شود ظاهری چروکیده و اندازه‌های مختلفی دار د و نوع خوب آن دارای ظاهری بلند و کشیده و طولی حدود ۴ تا ۵ سانتیمتر است. رنگ این خرما به طور معمول به رنگ قهوه اى تیره متمایل به رنگ سیاه است.
خرما ربی در مقایسه با خرما مضافت ی، پوست نازک تر و رنگی روشن تر از خرمای مضافتی دارد؛ همچنین رنگ خارک آن قرمز و رطب آن کمی سبز رنگ است. این خرما پوست براق وشفاف و نازک و هسته کوچکی دارد. بافت شکلاتی و نرم خرمای ربی هر بیننده‌ای را به خوردن آن وادار می‌کند. خرما ربی دو نوع دارد و نوع دوم کوچکتر و سختتر با رنگ قرمزت یره و شیرین و خوش‌طعم است.
البته علت مشهور شدن این خرما به نام خرما پاکستانی، در بین سایر کشورها، این است که خرمای ربی، با نام خرمای پاکستانی، در بازارهای جهانی از طرف پاکستانی ها عرضه میشود. همین امر موجب شده است که به این برند شهرت پیدا کند.

صادرات خرما ربی

شرکت تولیدی خرمای گیلدا یکی از بزرگترین صادرکنندگان خرما، صادرات خرما ربی ایرانی را به کشورهای منطقه و اروپایی انجام میدهد. جهت خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه و خرید عمده جهت صادرات خرمای ربی یا خرمای پاکستانی با بهترین قیمت و کیفیت با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

مطالب وبلاگ

صادرات خرما به ترکیه
صادرات خرما به ترکیه

انواع خرما را میشناسیم پیش تر به طور کامل در مورد انواع خرما مانند: خرمای ربی, مضافتی و غیره صحبت کرده ایم. صادرات خرما به دلیل خاصیت خرما ...

مهر ۱۵, ۱۳۹۹
12639
صادرات خرما به روسیه
صادرات خرما به روسیه

صادرات خرما به روسیه یکی از چندین مقصد صادراتی خرمای ایران است. چراکه صادرات خرما به ترکیه, صادرات خرما به کانادا, مالزی و کویت نیز انجام میشود. انواع ...

شهریور ۳۱, ۱۳۹۹
16273
روش تهیه شیرینی با خرما
روش تهیه شیرینی با خرما

خرما یکی از شیرینی های محبوب دنیا خصوصا در خاورمیانه است. بنابراین شاهد صادرات خرما به روسیه, ترکیه, کانادا و صادرات خرما به چین و کشورهای دیگر هستیم. ...

شهریور ۲۴, ۱۳۹۹
18474
خاصیت خرما چیست؟
خاصیت خرما چیست؟

وقتی میگوییم صادرات خرما به کشور های دیگر نشان از محبوبیت این میوه دارد. خرما مضافتی, خرما شاهانی, ربی و دیگر محصولات خرما از زمان های قدیم جایی ...

شهریور ۱۵, ۱۳۹۹
20754
×
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید