خرمای دگلت نور

خرمای دگلت نور

خرمای دگلت نور یکی از بهترین و مرغوب ترین نوع خرما در دنیاست و از لحاظ تجاری یکی از بهترین ارقام محسوب می شود. صادرات خرمای دگلت نور بومی کشور عراق است و در سطح جهان شهرت فراوان دارد.

کشت این خرما در جنوب کشور سازگاری خوبی نشان داده است. ولی با توجه به شوری آب رود کارون در جند سال اخیر و شور شدن خاک های پایین دستی کشت این محصول در ایران بی رونق شده است.

بیشترین میزان کشت این خرما در دنیا متعلق به کشور های شمال آفریقا می باشد.

یکی از مهمترین خرماهای تجاری دنیا که بیشترین مصرف را بین جامعه عربی دنیا دارد خرمای دگلت نور میباشد، رقم این محصول بومی عراق بوده و در مناطق مرکزی استان خوزستان سازگاری خوبی نشان داده است.

کشور های الجزایر مراکش و تونس پر مصرف کننده ترین این محصول میباشند.

همچنین در کشور های اروپایی، عمدتا فرانسه، ایتالیا، هلند، بلژیک، آلمان، بریتانیا، سوئد، اسپانیا، یونان و دانمارک که بیشترین مهاجران عرب را در خود جا داده اند، از بیشترین مصرف کننده این نوع خرما هستند.

بازار مصرف خرما دگلت نور، کشورهای عربی و اروپا می باشند.

صادرات خرما دگلت نور

شرکت تولیدی خرمای گیلدا یکی از بزرگترین صادرکنندگان خرما، صادرات خرمای دگلت نور ایرانی را به کشورهای منطقه و اروپایی انجام میدهد. جهت خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه و خرید عمده جهت صادرات این خرما با بهترین قیمت و کیفیت با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

محصولات دیگر شرکت تولیدی خرمای گیلدا

شرکت تولیدی خرمای گیلدا علاوه بر خرمای دگلت نور محصولات بسیار زیاد دیگری دارد که در ذیل به آنها اشاره میشود:

و محصولات فراوان دیگری که در صورت تمایل میتوانید برای خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه و خرید عمده جهت صادرات این خرما با بهترین قیمت و کیفیت با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

محصولات گیلدا

خرما مضافتی بم
خرما مضافتی بم

خرمای مضافتی بم منسوب به خرمای شهرستان بم یا رطب مضافتی بم، یکی از محصولات خرمای ایران می‌باشد. این نوع خرما با توجه به رطوبت بالا، به عنوان ...

اطلاعات محصول
خرما ربی
خرما ربی

اصلی ترین و مهم ترین خرما در منطقه سیستان و بلوچستان خرمای ربی یا خرمای پاکستانی است. که از نظر اقتصادی و تولید، اهمیت زیادی در این منطقه ...

اطلاعات محصول
خرما پیارم
خرما پیارم

خرما پیارم از نظر تجاری و اقتصادی یکی از ارزشمندترین خرماهای ایران است و بازار بسیار خوبی در خارج از کشور دارد. سالیانه مقدار زیادی از این خرما ...

اطلاعات محصول
خرمای کلوته
خرمای کلوته

خرما کلوته یا خرما کلیته، جزء خرماهای مرطوب یا نیمه مرطوب ایران محسوب میشود و شیره نسبتا متوسطی دارد. خرما کلیته گوشتی نرم دارد و به راحتی در ...

اطلاعات محصول
×
×